KONST / Litografier / Färglitografi 12178493
nr 1217 8493
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Änder. Signerad, numrerad 72/160, bladets mått: 49x62 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:58:19
19/11 12:38:25
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin